Historik - Karlstads Eln√§t AB 2000-03-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Willenfors, Håkan v ordf kd1999-04-08 - 2001-11-01
Nilsson, Björn supp c1999-04-08 - 2001-11-01
Bergin, Björn supp m2000-03-17 - 2001-11-01
Gustavsson, Lennart supp mp2000-03-17 - 2001-11-01
Andersson, Bert supp s2000-03-17 - 2001-11-01
Naeslund, Anders rev 1999-04-08 - 2001-11-01
Bull, Lars ordf s2000-02-18 - 2001-11-01
Hansson, Gunnel lekmrev m1999-04-08 - 2001-11-01
Greek, Kenneth led m2000-03-17 - 2001-11-01
Larsson, Ulf led s1999-04-08 - 2000-11-23
Lindskoog, Stellan led s2000-03-17 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Sandberg, June supp s2000-03-17 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)