Historik - AB Karlstads kommuns Industrilokalisering 2000-02-18
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik supp kd1999-04-14 - 2001-11-01
Lien, Camilla supp m2000-02-18 - 2001-11-01
Höglund, Rune supp mp1999-04-14 - 2001-10-14
Andersson, Ann-Cathrine supp s1999-04-14 - 2001-11-01
Wallenius, Claes supp v1999-04-14 - 2001-11-01
Naeslund, Anders rsupp 1999-04-14 - 2001-11-01
Melesjö Windahl, Lena ordf s1999-04-14 - 2001-11-01
Skyllberg, Siv lekmrevsupp s1999-04-14 - 2001-11-01
Hansson, Gunnel lekmrev m1999-04-14 - 2001-11-01
Gidlund, Lennart led c2000-01-01 - 2000-05-21
Jansson, Lars-Martin led mp1999-04-14 - 2001-11-01
Nordstrand, Bengt led v1999-04-14 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m1999-04-14 - 2001-11-01
Dahlby, Ulf supp m1999-04-14 - 2001-11-01
Igelström, Hans supp s1999-04-14 - 2001-11-01
Lindblom, Henrik led fp1999-04-14 - 2001-11-01
Jansson, Lennart led s1999-04-14 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)