Historik - Milj√∂- och H√§lsoskyddsn√§mnden 2000-11-24
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lenz, Jörgen ordf mp1998-01-01 - 2001-10-14
Malmros, Curt led m1999-01-01 - 2001-11-01
Mohammad Zand, Asso led v1998-01-01 - 2001-11-01
Lindén, Peter ers m1998-01-01 - 2001-08-16
Magnusson, Ewa ers m2000-02-18 - 2001-11-01
Cederlöv, Anna-Karin ers mp1998-01-01 - 2001-11-01
Andersson, Börje ers s2000-11-24 - 2001-11-01
Bohman, Thomas ers v1998-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)