Historik - Karlstadsregionens r√§ddningstj√§nstf√∂rbund 2000-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Belin Johnsson, Lena ordf s2000-01-01 - 2001-11-01
Gustafsson, Lillemor led kd2000-01-01 - 2001-11-01
Bergin, Björn led m2000-01-01 - 2001-11-01
Höglund, Rune led mp2000-01-01 - 2000-10-19
Thunér, Mats led s2000-01-01 - 2001-11-01
Warholm, Robert ers fp2000-01-01 - 2001-11-01
Ackerot, Bertil ers m2000-01-01 - 2001-11-01
Larsson, Ulf ers s2000-01-01 - 2000-11-23
 
Aktiva förtroendevalda
Ullenius, Marie ers mp2000-01-01 - 2001-10-14
Sandberg, June ers s2000-01-01 - 2000-09-21

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)