Historik - Stiftelsen Karlstadshus 1999-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Frykholm, Birger rsupp c1999-06-01 - 1999-12-16
Kennerstad, Thomas rev m1999-06-01 - 1999-09-23
Erixon, Birger rev s1999-06-01 - 2001-12-11
Tamfeldt, Bengt led m1999-06-01 - 2001-12-11
 
Aktiva förtroendevalda
Johansson, Björn supp c1999-06-01 - 2001-12-11
Hammarbo, Laine supp s1999-06-01 - 2001-12-11
Larsson, Lars supp s1999-06-01 - 2001-12-11
Igelström, Hans ordf s1999-06-01 - 2001-12-11
Jansson, Lennart led s1999-06-01 - 2001-12-11

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)