Historik - Karlstads ElnĂ€t AB 1999-04-08
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Willenfors, HĂ„kan v ordf kd1999-04-08 - 2001-11-01
Nilsson, Björn supp c1999-04-08 - 2001-11-01
Greek, Kenneth supp m1999-04-08 - 2000-03-16
Kilman, Lars supp mp1999-04-08 - 2000-03-16
Pettersson, Göran supp s1999-04-08 - 2000-03-16
Naeslund, Anders rev 1999-04-08 - 2001-11-01
Carlsson, Anne ordf s1999-04-08 - 2000-02-17
Hansson, Gunnel lekmrev m1999-04-08 - 2001-11-01
Planting-GyllenbÄga, Carina led m1999-04-08 - 2000-03-16
Larsson, Ulf led s1999-04-08 - 2000-11-23
 
Aktiva förtroendevalda
Thyberg, Inga-Maj supp s1999-04-08 - 2000-03-16
Rohdin, Stig led s1999-04-08 - 2000-03-16

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)