Historik - Karlstads Stadshus AB 1999-04-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Blomberg, Sten supp c1999-04-20 - 1999-12-31
Gerard, Ulf supp kd1999-04-20 - 2001-11-01
Lendrup, Stina supp m1999-04-20 - 2000-02-17
Svensson, Karin supp mp1999-04-20 - 2001-11-01
Andersson, Ann-Cathrine supp s1999-04-20 - 2001-11-01
Nordstrand, Bengt supp v1999-04-20 - 2001-11-01
Naeslund, Anders rsupp 1999-04-20 - 2001-11-01
Melesjö Windahl, Lena ordf s1999-04-20 - 2001-11-01
Svartmark, Sven-Eric lekmrev m1999-04-20 - 2001-11-01
Jansson, Lars-Martin led mp1999-04-20 - 2001-11-01
Wallenius, Claes led v1999-04-20 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m1999-04-20 - 2001-11-01
Igelström, Hans supp s1999-04-20 - 2001-11-01
Lindblom, Henrik led fp1999-04-20 - 2001-11-01
Dahlby, Ulf led m1999-04-20 - 2001-11-01
Jansson, Lennart led s1999-04-20 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)