Historik - AB Karlstads Studentbostäder 1999-04-14
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Schotte, Gunnar supp fp1999-04-14 - 2001-11-01
Blom, Claes-Göran supp m1999-04-14 - 2001-11-01
MĂĄrtensson, Johan supp s1999-04-14 - 1999-06-17
Samuelsson, Jan-Ă…ke supp s1999-04-14 - 2001-11-01
Tobiasson, Anna supp s1999-04-14 - 2000-09-21
Naeslund, Anders rsupp 1999-04-14 - 2001-11-01
Gustafson, Hans lekmrevsupp s1999-04-14 - 2001-11-01
Möller, Fredrik led kd1999-04-14 - 2001-11-01
Malmgren, Anders led s1999-04-14 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf m1999-04-14 - 2001-11-01
Igelström, Hans ordf s1999-04-14 - 2001-11-01
Mandell, Ă…ke lekmrev m1999-04-14 - 2001-11-01
Hammarbo, Laine led s1999-04-14 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)