Historik - Centrala arbetsgruppen f√∂r milj√∂fr√•gor 1999-02-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jansson, Lars-Martin ordf mp1999-02-15 - 2001-11-05
Warholm, Robert led fp1999-02-15 - 2001-11-05
Steen, Bertil led kd1999-02-15 - 2001-11-05
Månskog, Gunnar led m1999-02-15 - 2001-11-05
Strömgren, Pernilla led v1999-02-15 - 2001-11-05
Sjödahl, Thure ers c1999-02-15 - 2001-11-05
Johansson, Roger ers kd1999-02-15 - 2001-11-05
Bergström, Stina ers mp1999-02-15 - 1999-08-16
Svensson, Leif ers s1999-02-15 - 2000-11-20
Englund-Burnett, Vendela ers v1999-02-15 - 2001-09-17
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik v ordf c1999-02-15 - 2001-11-05
Byström, Lilian led s1999-02-15 - 2000-11-20
Lindblom, Henrik ers fp1999-02-15 - 2001-11-05
Nisser Larsson, Margareta ers m1999-02-15 - 2001-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)