Historik - Arbetsmarknadsn√§mnd 1999-10-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik v ordf kd1999-01-01 - 2001-11-01
Rosén, Evy led fp1999-01-01 - 2001-11-01
Berghel, Daniel led m1999-01-01 - 2001-06-20
Bergmark, Dane led mp1999-10-22 - 2001-11-01
Mokhtari, Saeid led s1999-01-01 - 2001-11-01
Hyttring, Ingemar ers c1999-01-01 - 2001-11-01
Herstad, Björn ers kd1999-06-18 - 2000-01-20
Mattsson, Cecilia ers m1999-10-22 - 2001-11-01
Sundelin, Sonja ers m1999-01-01 - 2001-11-01
Bäcklund, Björn ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Jägesten, Linda ers s1999-09-24 - 2000-11-23
Nyrén, Mikael ers s1999-06-18 - 2001-11-01
Pagré, Charlotte ers s1999-01-01 - 2001-08-16
Helms, Elisabeth ers v1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, Håkan ordf s1999-01-01 - 2001-11-01
Nilsson, Göran led m1999-01-01 - 2001-11-01
Sandberg, June led s1999-01-01 - 2001-11-01
Olsson, Urban led v1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)