Historik - Tekniska nämnden 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Carlsson, Anne ordf s1999-01-01 - 2001-11-01
Andersson, Ingrid led c1999-01-01 - 2001-11-01
Johansson, Rune led fp1999-01-01 - 2001-11-01
Wigler, Rolf led m1999-01-01 - 2001-11-01
Höglund, Rune led mp1999-01-01 - 2001-10-14
Strömgren, Pernilla led v1999-01-01 - 2001-11-01
Ă…gren, Bengt ers kd1999-01-01 - 2001-11-01
Planting-GyllenbĂĄga, Carina ers m1999-01-01 - 2001-11-01
von Bahr, Rolf ers m1999-01-01 - 2001-11-01
Bergkvist, Malin ers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Ergin-Carlsson, Pelin ers s1999-01-01 - 2001-10-31
Göransson, Tommie ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Larsson, Ulf ers s1999-01-01 - 2000-11-23
 
Aktiva förtroendevalda
Mandell, Ă…ke v ordf m1999-01-01 - 2001-11-01
Rohdin, Stig led s1999-01-01 - 2001-11-01
Thyberg, Inga-Maj led s1999-01-01 - 2001-11-01
Holm, Christian ers m1999-01-01 - 2001-11-01
Assadbegli, Parvane ers v1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)