Historik - Samverkansgrupp för barn och ungdom 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik v ordf kd1999-01-01 - 2001-12-17
Blomberg, Sten led c1999-01-01 - 2001-12-17
Warholm, Robert led fp1999-01-01 - 2006-12-31
Lendrup, Stina led m1999-01-01 - 2001-12-17
Ă–sterdahl, Lars led m1999-01-01 - 2006-12-31
Partanen, Gun led v1999-01-01 - 2001-12-17
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf s1999-01-01 - 2001-12-17
Alvers, Harald led m1999-01-01 - 2002-12-31
Ullenius, Marie led mp1999-01-01 - 2001-10-14
Alnebratt, Christer led s1999-01-01 - 2006-12-31
Larsson, Lars led s1999-01-01 - 2002-12-31
Nilsson, Lill led v1999-01-01 - 2001-12-17

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)