Historik - Stifelsen A och H Löfgrens musikfond 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Nilsson, Birgit supp s1999-01-01 - 2001-12-11
Syvertsson, Pernilla supp s1999-01-01 - 2000-11-23
Planting-GyllenbÄga, Carina rsupp m1999-01-01 - 2000-02-17
Widéll, Torbjörn led fp1999-01-01 - 2001-12-11
Lindkvist, Per-Åke led s1999-01-01 - 2001-12-11
Söderström, Margit led s1999-01-01 - 1999-10-21
 
Aktiva förtroendevalda
Alvers, Charlotte supp m1999-01-01 - 2001-12-11

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)