Historik - Naturv√•rdsr√•det 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Månskog, Gunnar v ordf m1999-01-01 - 2002-02-21
Svensson, Leif ordf s1999-01-01 - 2002-02-21
Falck, Elving led c1999-01-01 - 2006-12-31
Wictorin-Frykskog, Birgitta led fp1999-01-01 - 2006-12-31
√Ögren, Bengt led kd1999-01-01 - 2002-12-31
Westlund, Birgitta led mp1999-01-01 - 2002-12-31
Bang, Aase led v1999-01-01 - 2002-12-31
Nilsson, Björn ers c1999-01-01 - 2002-04-25
Nilsson, Margareta ers fp1999-01-01 - 2006-12-31
Steen, Bertil ers kd1999-01-01 - 2002-12-31
Warrol, Karl Helge ers m1999-01-01 - 2002-12-31
Steen, Clary ers mp1999-01-01 - 2002-12-31
Englund-Burnett, Vendela ers v1999-01-01 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Byström, Lilian ers s1999-01-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)