Historik - Miljö- och Hälsoskyddsnämnden 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lenz, Jörgen ordf mp1998-01-01 - 2001-10-14
Malmros, Curt led m1999-01-01 - 2001-11-01
Mohammad Zand, Asso led v1998-01-01 - 2001-11-01
Lindén, Peter ers m1998-01-01 - 2001-08-16
Monsén Olsson, Anne-Marie ers m1999-01-01 - 2000-02-17
Serpoushan, Arash ers m1999-01-01 - 2000-08-17
Cederlöv, Anna-Karin ers mp1998-01-01 - 2001-11-01
Rundgren, Tytti ers s1998-01-01 - 2000-10-19
Bohman, Thomas ers v1998-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)