Historik - Kommunrevisionen 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Frykholm, Birger rsupp c1999-01-01 - 1999-12-16
Gustafsson, Lillemor rsupp kd1999-01-01 - 1999-03-18
Rockler, Madelene revers m1999-01-01 - 2001-11-01
Jonsson, Anna revers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Gustafson, Hans revers s1999-01-01 - 2001-11-01
Skyllberg, Siv revers s1999-01-01 - 2001-11-01
Rosén, Bernt rev fp1999-01-01 - 2001-11-01
Willenfors, HĂ„kan rev kd1999-01-01 - 2001-11-01
Hansson, Gunnel rev m1999-01-01 - 2001-11-01
Höglund, Rune rev mp1999-01-01 - 2001-10-14
Erixon, Birger rev s1999-01-01 - 2001-11-01
Svartmark, Sven-Eric ordf m1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Mandell, Åke revers m1999-01-01 - 2001-11-01

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)