Historik - Kollektivtrafikn√§mnden 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ackerot, Bertil v ordf m1999-01-01 - 2001-11-01
Axelsson, Gunnar led fp1999-01-01 - 2001-11-01
Huss, Thomas led m1999-01-01 - 2001-11-01
Bergström, Stina led mp1999-01-01 - 1999-06-17
Svensson Nilsson, Anita led s1999-01-01 - 2001-11-01
Brandelius, Kicki led v1999-01-01 - 2000-11-23
Strömberg, Erik ers c1999-01-01 - 1999-06-17
Gustafsson, Lars ers m1999-01-01 - 2001-11-01
√Ökerstedt, Frida ers m1999-01-01 - 2000-08-17
√Ėijen, Brittkarin ers m1999-01-01 - 2001-11-01
√Ökerblom, Bengt ers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Brattström, Mari-Anne ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Bylund, Margot ers v1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Ekman, Ove led kd1999-01-01 - 2001-11-01
Westlund, Sven led s1999-01-01 - 2001-11-01
Brodrej, Ferman ers s1999-01-01 - 1999-06-17
Svensson, Kenneth ers s1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)