Historik - Barn- och ungdomsnämnden 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Blomberg, Sten v ordf c1999-01-01 - 2001-11-01
Olsson, Dan led kd1999-01-01 - 2001-11-01
Johansson, Anna led m1999-01-01 - 2001-11-01
Lagerquist, Marcus led m1999-01-01 - 2001-11-01
Andersson, Ann-Cathrine led s1999-01-01 - 2001-11-01
Göthner, Anna led s1999-01-01 - 2001-11-01
Falck, Anette ers c1999-01-01 - 2001-11-01
Wallmyr, Rune ers fp1999-01-01 - 2001-11-01
Spekal, Jerry ers m1999-01-01 - 1999-09-23
Åström, Carolyn ers m1999-01-01 - 2000-09-21
Hedström, Ingemar ers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Hedberg, Annecharlotte ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Thorin, Leif ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Pavlov, Eleonor ers v1999-01-01 - 1999-09-23
 
Aktiva förtroendevalda
Ullenius, Marie ordf mp1999-01-01 - 2001-10-14
Holm, Bengt led s1999-01-01 - 2001-11-01
Pettersson, Tore led v1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)