Historik - Arbetsmarknadsn√§mnd 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik v ordf kd1999-01-01 - 2001-11-01
Rosén, Evy led fp1999-01-01 - 2001-11-01
Berghel, Daniel led m1999-01-01 - 2001-06-20
Jovannelli, Gino led mp1999-01-01 - 1999-03-18
Mokhtari, Saeid led s1999-01-01 - 2001-11-01
Hyttring, Ingemar ers c1999-01-01 - 2001-11-01
Nordén, Thina ers kd1999-01-01 - 1999-06-17
Nielsen, Jonna ers m1999-01-01 - 1999-10-21
Sundelin, Sonja ers m1999-01-01 - 2001-11-01
Bäcklund, Björn ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Mårtensson, Johan ers s1999-01-01 - 1999-06-17
Pagré, Charlotte ers s1999-01-01 - 2001-08-16
Sammeli, Carina ers s1999-01-01 - 1999-09-23
Helms, Elisabeth ers v1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, Håkan ordf s1999-01-01 - 2001-11-01
Nilsson, Göran led m1999-01-01 - 2001-11-01
Sandberg, June led s1999-01-01 - 2001-11-01
Olsson, Urban led v1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)