Historik - Milj√∂- och H√§lsoskyddsn√§mnden 1998-03-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Schultz, Mikael tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Warholm, Robert ordf fp1995-01-01 - 1998-12-31
Lenz, Jörgen ordf mp1998-01-01 - 2001-10-14
Sjödahl, Thure led c1996-03-22 - 1998-12-31
Lien, Camilla led m1995-01-01 - 1998-12-31
Åström, Carolyn led m1997-11-21 - 1998-12-31
Westlund, Birgitta led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Svensson, Leif led s1998-03-20 - 1998-12-31
Mohammad Zand, Asso led v1998-01-01 - 2001-11-01
Wahlberg Happ, Ewa led v1995-01-01 - 1998-12-31
Nilsson, Björn ers c1996-03-22 - 1998-12-31
Wictorin-Frykskog, Birgitta ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Johansson, Roger ers kd1997-02-21 - 1998-12-31
Lagerquist, Marcus ers m1997-11-21 - 1998-12-31
Lindén, Peter ers m1998-01-01 - 2001-08-16
Monsén Olsson, Anne-Marie ers m1995-01-20 - 1998-12-31
Cederlöv, Anna-Karin ers mp1998-01-01 - 2001-11-01
Magnusson, Sonja ers s1995-04-21 - 1998-12-31
Rundgren, Tytti ers s1998-01-01 - 2000-10-19
Bohman, Thomas ers v1998-01-01 - 2001-11-01
Pettersson, √Öke ers vip1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, Håkan v ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Byström, Lilian led s1995-01-01 - 1998-12-31
Ericsson, Anders ers s1998-03-20 - 1998-12-31
Wermelin, Lars ers s1997-12-19 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)