Historik - Kommunstyrelsens arbetsutskott 1998-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf s1998-11-01 - 2001-11-05
Gerard, Ulf led kd1998-11-01 - 2001-11-05
Nordstrand, Bengt led v1998-11-01 - 2001-11-05
Blomberg, Sten ers c1998-11-01 - 1999-12-31
Möller, Fredrik ers kd1998-11-01 - 2001-11-05
Lendrup, Stina ers m1998-11-01 - 2000-04-17
Jansson, Lars-Martin ers mp1998-11-01 - 2001-11-05
Andersson, Ann-Cathrine ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Wretling, Ingela ers s1998-11-01 - 2001-11-05
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s1998-11-01 - 2001-11-05
Knape, Anders led m1998-11-01 - 2001-11-05
Lindblom, Henrik ers fp1998-11-01 - 2001-11-05
Dahlby, Ulf ers m1998-11-01 - 2001-11-05
Elgh, Monica ers m1998-11-01 - 2001-11-05
Ullenius, Marie ers mp1998-11-01 - 2001-10-14
Gundahl, Monica ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Holm, Håkan ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Igelström, Hans ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Nilsson, Lill ers v1998-11-01 - 2001-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)