Historik - Tekniska n√§mnden 1997-09-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bjureld, Sven v ordf c1995-01-01 - 1998-12-31
Blomberg, Lars tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Carlsson, Anne ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Johansson, Rune led fp1995-01-01 - 1998-12-31
Wigler, Rolf led m1995-01-01 - 1998-12-31
Lenz, Jörgen led mp1997-09-19 - 1998-12-31
Gille, Filip led vip1995-01-01 - 1998-12-31
Andersson, Ingrid ers c1995-01-01 - 1998-12-31
Andersson, Hans ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Bergin, Björn ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Planting-Gyllenbåga, Carina ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Carlson, Gunnar ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Ergin-Carlsson, Pelin ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Pettersson, Edvin ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Zimmerman, Hans ers v1995-01-01 - 1997-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel led m1995-01-01 - 1998-12-31
Rohdin, Stig led s1995-01-01 - 1998-12-31
Thyberg, Inga-Maj led s1995-01-01 - 1998-12-31
Ullenius, Marie ers mp1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)