Historik - Stifelsen A och H Löfgrens musikfond 1997-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Planting-GyllenbÄga, Carina revers m1997-01-01 - 1997-12-31
Gustafson, Hans revers s1997-01-01 - 1997-12-31
Hansson, Gunnel rev m1997-01-01 - 1997-12-31
Bergsten, Hans rev s1997-01-01 - 1997-12-31
Czeszynski, Jacek led 1995-01-01 - 1998-12-31
Frestad, Marianne led fp1995-01-01 - 1998-12-31
Gauffin, Birgitta led s1995-01-01 - 1998-12-31
Wennerström, Ulla ers c1995-01-01 - 1998-12-31
Nyström, Kristina ers s1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Alvers, Charlotte ers m1995-01-01 - 1998-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)