Historik - Karlstads Energi AB 1996-07-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Ingrid supp c1996-07-01 - 1999-04-16
Adeen, Ragnar supp kd1996-07-01 - 1999-04-16
Wigler, Rolf supp m1996-07-01 - 1999-04-16
Carlson, Gunnar supp s1996-07-01 - 1999-04-16
Carlsson, Anne supp s1996-07-01 - 1998-06-30
Janson, Carl Lennart rsupp 1996-07-01 - 1999-04-16
Erixon, Birger rsupp s1996-07-01 - 1999-04-16
Hansson, Gunnel rev m1996-07-01 - 1999-04-16
Högman, Östen ordf s1996-07-01 - 1999-04-16
Larsson, Freddy led fp1996-07-01 - 1998-09-01
Pettersson, Ă…ke led mp1996-07-01 - 1999-04-16
 
Aktiva förtroendevalda
Nisser, Per-Samuel v ordf m1996-07-01 - 1999-04-16
Sandberg, June led s1996-07-01 - 1999-04-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)