Historik - Kommunstyrelsens arbetsmarknadsutskott 1996-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gidlund, Lennart v ordf c1996-01-01 - 1998-10-31
Gauffin, Birgitta ordf s1996-01-01 - 1998-10-31
Lendrup, Stina led m1996-01-01 - 1998-10-31
Nordstrand, Bengt led v1996-01-01 - 1998-10-31
Blomberg, Sten ers c1996-01-01 - 1998-10-31
Stejmar, Carina ers fp1996-01-01 - 1998-10-31
Gerard, Ulf ers kds1996-01-01 - 1996-03-21
Jansson, Lars-Martin ers mp1996-01-01 - 1998-10-31
Andersson, Ann-Cathrine ers s1996-01-01 - 1998-10-31
Carlsson, Anne ers s1996-01-01 - 1998-06-30
Hirvonen, Leena ers s1996-01-01 - 1996-06-30
Jernstedt, Rolf ers s1996-01-01 - 1998-10-31
Johansson, Alf ers s1996-01-01 - 1998-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart led s1996-01-01 - 1998-10-31
Lindblom, Henrik ers fp1996-01-01 - 1998-10-31
Dahlby, Ulf ers m1996-01-01 - 1998-10-31
Elgh, Monica ers m1996-01-01 - 1998-10-31
Nilsson, Göran ers m1996-01-01 - 1998-10-31
Ullenius, Marie ers mp1996-01-01 - 1998-10-31
Igelström, Hans ers s1996-01-01 - 1998-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)