Historik - Kommunrevisionen 1995-09-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Erixon, Birger v ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Frykholm, Birger revers c1995-01-01 - 1998-12-31
Kihlström, Dan revers kd1995-01-01 - 1996-12-12
Björling, Kristina revers m1995-01-01 - 1998-12-31
Lindau, Klaes revers m1995-05-19 - 1998-03-19
Gustafson, Hans revers s1995-01-01 - 1998-12-31
Skyllberg, Siv revers s1995-01-01 - 1998-12-31
Sandström, Yngve rev fp1995-01-01 - 1998-12-31
Hansson, Gunnel rev m1995-01-01 - 1998-12-31
Höglund, Rune rev mp1995-01-01 - 1998-12-31
Jensen, Ove rev vip1995-09-22 - 1998-12-31
Svartmark, Sven-Eric ordf m1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)