Historik - Gymnasienämnden 1995-09-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Ă–sterdahl, Lars v ordf m1995-01-01 - 1998-12-31
Berg, Karin led c1995-01-01 - 1998-12-31
Almgren, Lennart led fp1995-01-01 - 1998-12-31
Göransson, Magnus led kd1995-01-01 - 1998-12-31
Svala, Gunnel led m1995-01-01 - 1998-12-31
Holmström, Torbjörn led s1995-09-22 - 1998-12-31
Wennergrund, Annica led v1995-01-01 - 1998-12-31
Fahlander, Mats ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Ericsson, Annica ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Brodow, Ulla ers mp1995-01-01 - 1998-12-31
Landevik-Olofsson, Lena ers s1995-09-22 - 1996-06-19
Rehn, Thomas ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Eriksson, Ann-Mari ers v1995-01-01 - 1996-03-21
Sundberg, Lena ers v1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Holm, Ann-Louise led s1995-01-01 - 1998-12-31
Johansson, Ann-Marie ers c1995-01-01 - 1998-12-31
Ordell, Gunnar ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Rudberg, Anna-Lena ers s1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)