Historik - Karlstads Bostads AB 1995-05-30
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Enmark, Mats vd 1995-05-30 - 1999-04-13
Jonsson, Lars v ordf s1995-05-30 - 1999-04-13
M√ľntzing, Per-√Öke supp fp1995-05-30 - 1999-04-13
Aspenvall, Karin supp m1995-05-30 - 1999-04-13
Lenz, Jörgen supp mp1995-05-30 - 1996-03-21
Klyfth, Vivianne supp s1995-05-30 - 1999-04-13
Sveen Veines, Anita supp s1995-05-30 - 1995-11-16
Zetterberg, Tore rsupp 1995-05-30 - 1999-04-13
Erixon, Birger rsupp s1995-05-30 - 1999-04-13
Kennerstad, Thomas rev m1995-05-30 - 1999-04-13
Gidlund, Lennart ordf c1995-05-30 - 1999-04-13
Sjöö, Berth led v1995-05-30 - 1997-02-04
Ideberg, Gunnar arev 1995-05-30 - 1999-04-13
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders led m1995-05-30 - 1999-04-13

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)