Historik - Miljö- och Hälsoskyddsnämnden 1995-04-21
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Schultz, Mikael tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Warholm, Robert ordf fp1995-01-01 - 1998-12-31
Hyttring, Jonas led c1995-01-01 - 1995-12-14
Lien, Camilla led m1995-01-01 - 1998-12-31
Rosén, Ulrika led m1995-01-20 - 1997-10-16
Westlund, Birgitta led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Grääs, Kjell-Åke led s1995-04-21 - 1998-03-19
Wahlberg Happ, Ewa led v1995-01-01 - 1998-12-31
Sjödahl, Thure ers c1995-01-01 - 1996-03-21
Wictorin-Frykskog, Birgitta ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Joelsson, Mattias ers kd1995-01-01 - 1996-12-31
Monsén Olsson, Anne-Marie ers m1995-01-20 - 1998-12-31
Åström, Carolyn ers m1995-01-01 - 1997-11-20
Magnusson, Sonja ers s1995-04-21 - 1998-12-31
Sveen Veines, Anita ers s1995-01-01 - 1995-11-16
Svensson, Leif ers s1995-01-01 - 1998-03-19
Pettersson, Ă…ke ers vip1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, HĂĄkan v ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Byström, Lilian led s1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)