Historik - AB Karlstads kommuns Industrilokalisering 1995-04-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Larsson, Kjell I vd 1995-04-19 - 1997-12-31
Gauffin, Birgitta v ordf s1995-04-19 - 1999-04-13
Gidlund, Lennart supp c1995-04-19 - 1999-04-13
Warholm, Robert supp fp1995-04-19 - 1999-04-13
Hall, Tore supp m1995-04-19 - 1999-04-13
Janson, Carl Lennart rsupp 1995-04-19 - 1999-04-13
Skyllberg, Siv rsupp s1995-04-19 - 1999-04-13
Hansson, Gunnel rev m1995-04-19 - 1999-04-13
Johansson, Alf ordf s1995-04-19 - 1999-04-13
Blomberg, Sten led c1995-04-19 - 1999-04-13
Lenz, Jörgen led mp1995-04-20 - 1996-10-17
 
Aktiva förtroendevalda
Löfgren, Olle supp kd1995-04-19 - 1999-04-13
Nisser, Per-Samuel supp m1995-04-19 - 1999-04-13
Igelström, Hans supp s1995-04-19 - 1999-04-13
Lindblom, Henrik led fp1995-04-19 - 1999-04-13
Dahlby, Ulf led m1995-04-19 - 1999-04-13
Knape, Anders led m1995-04-19 - 1999-04-13

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)