Historik - AB Verkstadshus 1995-03-30
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jacobsson, Bengt v ordf m1995-03-30 - 1997-02-20
Ohlsson, Thomas supp c1995-03-30 - 1997-07-01
Clarqvist, Lennart supp m1995-03-30 - 1997-02-20
Janson, Carl Lennart rsupp 1995-03-30 - 1997-07-01
Erixon, Birger rsupp s1995-03-30 - 1997-07-01
Svartmark, Sven-Eric rev m1995-03-30 - 1997-07-01
Eskel, Magnus ordf s1995-03-30 - 1996-09-19
Rosén, Bernt led fp1995-03-30 - 1997-07-01
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik supp fp1995-03-30 - 1997-07-01
Rohdin, Stig led s1992-06-01 - 1995-05-29

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)