Historik - Karlstads Stadshus AB 1995-11-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gauffin, Birgitta v ordf s1995-11-17 - 1999-04-19
Gidlund, Lennart supp c1995-11-17 - 1999-04-19
Warholm, Robert supp fp1995-11-17 - 1999-04-19
Gerard, Ulf supp kd1995-11-17 - 1999-04-19
Hirvonen, Leena supp s1995-11-17 - 1996-11-21
Melesjö Windahl, Lena supp s1995-11-17 - 1999-04-19
Janson, Carl Lennart rsupp 1995-11-17 - 1999-04-19
Erixon, Birger rsupp s1995-11-17 - 1999-04-19
Kennerstad, Thomas rev m1995-11-17 - 1999-04-19
Johansson, Alf ordf s1995-11-17 - 1999-05-31
Blomberg, Sten led c1995-11-17 - 1999-04-19
Wallenius, Claes led v1995-11-17 - 1999-04-19
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica supp m1995-11-17 - 1999-04-19
Nisser, Per-Samuel supp m1995-11-17 - 1999-04-19
Igelström, Hans supp s1995-11-17 - 1999-05-31
Lindblom, Henrik led fp1995-11-17 - 1999-04-19
Dahlby, Ulf led m1995-11-17 - 1999-04-19
Knape, Anders led m1995-11-17 - 1999-04-19

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)