Historik - Naturv√•rdsr√•det 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Falck, Elving led c1995-01-01 - 1998-12-31
Axelsson, Gunnar led fp1995-01-01 - 1998-12-31
Joelsson, Mattias led kd1995-01-01 - 1996-12-31
Månskog, Gunnar led m1995-01-01 - 1998-12-31
Engelbrektsson, Ingemar led mp1995-01-01 - 1995-09-21
Steen, Clary led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Svensson, Leif led s1995-01-01 - 1998-12-31
Englund-Burnett, Vendela led v1995-01-01 - 1996-05-23
Nilsson, Björn ers c1995-01-01 - 1998-12-31
Nilsson, Margareta ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Kihlström, Dan ers kd1995-01-01 - 1998-12-31
Warrol, Karl Helge ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Shalit, Anne ers mp1995-01-01 - 1998-12-31
Wahlberg Happ, Ewa ers v1995-01-01 - 1998-12-31
Karlsson, Mona ers vip1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Byström, Lilian ers s1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)