Historik - Kommunrevisionen 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Erixon, Birger v ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Frykholm, Birger revers c1995-01-01 - 1998-12-31
Kihlström, Dan revers kd1995-01-01 - 1996-12-12
Björling, Kristina revers m1995-01-01 - 1998-12-31
Eklund, Bo revers m1995-01-01 - 1995-02-22
Gustafson, Hans revers s1995-01-01 - 1998-12-31
Skyllberg, Siv revers s1995-01-01 - 1998-12-31
Jensen, Ove revers vip1995-01-01 - 1995-09-21
Sandström, Yngve rev fp1995-01-01 - 1998-12-31
Hansson, Gunnel rev m1995-01-01 - 1998-12-31
Höglund, Rune rev mp1995-01-01 - 1998-12-31
Lundman, Sven Olov rev vip1995-01-01 - 1995-04-20
Svartmark, Sven-Eric ordf m1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)