Historik - Kollektivtrafikn√§mnden 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Seveborg, Jan-Olov tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Rosén, Bernt ordf fp1995-01-01 - 1998-12-31
Persson, Ingvar led c1995-01-01 - 1998-12-31
Ackerot, Bertil led m1995-01-01 - 1998-12-31
Lindblad, Per led m1995-01-01 - 1998-12-31
√Ökerblom, Bengt led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Eiderbrant, Anita led s1995-01-01 - 1998-12-31
Sköld, Petra ers c1995-01-01 - 1997-09-18
√Ögren, Karin ers fp1995-01-01 - 1998-12-31
Eriksson, Sten ers kd1995-01-01 - 1996-10-17
Berghel, Daniel ers m1995-01-01 - 1998-12-31
√Ėijen, Brittkarin ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Larsson, Lars "Mejern" ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Persson, Marie ers s1995-01-01 - 1996-11-28
Windahl, Guy ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Sahlström, Lars-Olov ers v1995-01-01 - 1997-10-16
 
Aktiva förtroendevalda
Ullenius, Marie led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Westlund, Sven led s1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)