Historik - Invandrarn√§mnden 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Rosén, Evy v ordf fp1995-01-01 - 1998-12-31
Torstensdotter, Marianne ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Hjulström, Anette led c1995-01-01 - 1996-09-19
Ackerot, Solveig led m1995-01-01 - 1998-12-31
Henriksson, Mona led m1995-01-01 - 1998-12-31
Svensson, Karin led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Benson, Aino led s1995-01-01 - 1998-12-31
Mohammad Zand, Asso led v1995-01-01 - 1998-12-31
Rosengren, Jan ers fp 1995-01-01 - 1996-10-17
Hellskär, Gunilla ers kd1995-01-01 - 1998-12-31
Eriksson, Karin ers m1995-01-01 - 1995-08-17
Kindberg, Fredrik ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Gräslund, Inga ers mp1995-01-01 - 1998-03-19
Golchin, Fahimeh ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Granfors, Patrik ers s1995-01-01 - 1995-11-30
Kvarnström, Bodil ers s1995-01-01 - 1998-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Thomas led s1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)