Historik - FastighetsnĂ€mnden 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
van Dalen, Rolf tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Ohlsson, Thomas led c1995-01-01 - 1998-12-31
Larsson, Freddy led fp1995-01-01 - 1998-09-01
MĂ„nskog, Gunnar led m1995-01-01 - 1998-12-31
Hammarbo, Laine led s1995-01-01 - 1998-12-31
Jonsson, Leif led s1995-01-01 - 1998-12-31
Bang, Aase led v1995-01-01 - 1998-12-31
Bornehag, Carl Gustaf led vip1995-01-01 - 1998-12-31
Huldén, Arne ers c1995-01-01 - 1998-12-31
Arenö, Mats ers fp1995-01-01 - 1998-09-17
Elander, Tomas ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Gustafsson, Gun ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Lenz, Jörgen ers mp1995-01-01 - 1998-12-31
Allestad, Christer ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Edman, Evert ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Lööv, Ebone ers s1995-01-01 - 1998-05-28
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf v ordf m1995-01-01 - 1998-12-31
Igelström, Hans ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Löfgren, Olle ers kd1995-01-01 - 1998-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)