Historik - Borgerliga vigself√∂rr√§ttare 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Svensson, Sven-Erik vf c1995-01-01 - 1999-04-19
Rosén, Evy vf fp1995-01-01 - 2002-12-31
Lilja, Marianne vf m1995-01-01 - 2002-12-31
Andersson, Birgit vf s1995-01-01 - 1996-12-31
Pamp, Ragnar vf s1995-01-01 - 1996-06-13
Skogar, Björn vf s1995-01-01 - 2006-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)