Historik - Barn- och ungdomsnämnden 1995-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Ann-Cathrine v ordf s1995-01-01 - 1998-12-31
Gullstam, Ingemar tjm 1995-01-01 - 1998-12-31
Blomberg, Sten ordf c1995-01-01 - 1998-12-31
Stejmar, Carina led fp1995-01-01 - 1997-04-17
Kihlström, Dan led kd1995-01-01 - 1998-12-31
Gullenborn, Ralph led m1995-01-01 - 1998-12-31
Wretling, Ingela led s1995-01-01 - 1998-12-31
Malmberg, Susanne ers c1995-01-01 - 1996-03-21
Olson, Thomas ers fp1995-01-01 - 1996-04-15
Johansson, Anna ers m1995-01-01 - 1998-12-31
Lendrup, Stina ers m1995-01-01 - 1996-04-18
Berg, Christina ers s1995-01-01 - 1996-10-17
Lindberg, Christer ers s1995-01-01 - 1998-12-31
Nazhadeian, Aziz ers s1995-01-01 - 1998-05-28
 
Aktiva förtroendevalda
Nilsson, Göran led m1995-01-01 - 1998-12-31
Ullenius, Marie led mp1995-01-01 - 1998-12-31
Holm, Bengt led s1995-01-01 - 1998-12-31
Kardemark, Jan ers mp1995-01-01 - 1996-03-21
Pettersson, Tore ers v1995-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)