Historik - Valberedningen 1994-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hansson, Gunnel v ordf m1994-11-01 - 1998-10-31
Wingqvist, Anna-Lena sekr 1994-11-01 - 1998-10-31
Eskel, Magnus ordf s1994-11-01 - 1996-10-17
Bjureld, Sven led c1994-11-01 - 1998-10-31
Rosén, Evy led fp1994-11-01 - 1998-10-31
Ackerot, Bertil led m1994-11-01 - 1998-10-31
Jansson, Lars-Martin led mp1994-11-01 - 1998-10-31
Hirvonen, Leena led s1994-11-01 - 1996-11-21
Andersson, Ingrid ers c1994-11-01 - 1998-10-31
Warholm, Robert ers fp1994-11-01 - 1998-10-31
Elander, Tomas ers m1994-11-01 - 1995-12-14
Haeger, Maj-Britt ers m1994-11-01 - 1998-10-31
Jernstedt, Rolf ers s1994-11-01 - 1996-11-21
Lindberg, Annelie ers s1994-11-01 - 1996-12-12
Nordstrand, Bengt ers v1994-11-01 - 1998-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)