Historik - AB Karlstads kommuns Industrilokalisering 1992-06-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Söderberg, Anders VD 1992-05-01 - 1993-02-28
Johansson, Alf v ordf s1992-06-15 - 1995-04-18
Gidlund, Lennart supp c1992-06-15 - 1995-04-18
Rosén, Bernt supp fp1992-06-01 - 1995-04-18
Isaksson, Tyko supp kds1992-06-15 - 1995-04-18
Brenne, Anita supp s1992-06-15 - 1995-04-18
Carlsson, Curt G supp s1992-06-15 - 1995-04-18
Linder, Ivar supp s1992-06-15 - 1995-04-18
Janson, Carl Lennart rsupp 1992-06-15 - 1995-04-18
Hansson, Gunnel rsupp m1992-06-15 - 1995-04-18
Eskel, Magnus rev s1992-06-15 - 1995-04-18
Blomberg, Sten led c1992-06-15 - 1995-04-18
Gauffin, Birgitta led s1992-06-15 - 1995-04-18
Staaf-Igelström, Lisbeth led s1992-06-15 - 1995-04-18
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders ordf m1992-06-15 - 1995-04-18
Lindblom, Henrik led fp1992-06-15 - 1995-04-18
Dahlby, Ulf led m1992-06-15 - 1995-04-18

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)