Historik - Karlstads Turistservice AB 1992-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hallström, Staffan VD 1992-05-01 - 1993-08-31
Högman, Östen v ordf s1992-06-01 - 1995-05-30
Larsson, Gunnar supp c1992-06-01 - 1995-05-30
Sköld, Tomas supp fp1992-06-01 - 1995-05-30
Jernstedt, Rolf supp s1992-06-01 - 1995-05-30
Johansson, Alf supp s1992-06-01 - 1995-05-30
Planting-GyllenbÄga, Carina rsupp m1992-06-01 - 1995-05-30
Eskel, Magnus rev s1992-06-01 - 1995-05-30
Alström, Per-Olov led c1992-06-01 - 1995-05-30
Lindau, Irene led m1992-06-01 - 1995-05-30
Gauffin, Birgitta led s1992-06-01 - 1995-05-30
 
Aktiva förtroendevalda
Alvers, Harald supp m1992-06-01 - 1995-05-30
Lindblom, Henrik ordf fp1992-06-01 - 1995-05-30

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)