Historik - Stiftelsen Karlstadshus 1992-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Svensson, Leif rsupp s1992-06-01 - 1995-03-30
Ă…hsberg, Alf revers s 1992-01-01 - 1992-12-31
Kennerstad, Thomas rev m 1992-01-01 - 1992-12-31
Thorén, Tage rev s 1992-01-01 - 1992-12-31
Svensson, Torsten led c 1992-01-01 - 1992-12-31
Nihlfors, Erik led fp 1992-01-01 - 1992-12-31
Haeger, Maj-Britt ers m 1992-01-01 - 1992-12-31
Ljungsten, Anders ers m 1992-01-01 - 1992-12-31
Johansson, Alf ers s 1992-01-01 - 1992-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Dahlby, Ulf revers m 1992-01-01 - 1992-12-31
Igelström, Hans led s 1992-01-01 - 1992-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)