Historik - F√§rjestadshallarna AB 1992-06-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Giesenfeld, Marquard VD 1992-05-01 - 1993-06-04
Linder, Ivar v ordf s1992-06-01 - 1995-05-22
Larsson, Gunnar supp c1992-06-01 - 1995-05-22
Sköld, Tomas supp fp1992-06-01 - 1995-05-22
Lindau, Irene supp m1992-06-01 - 1995-05-22
Forsberg, Erik supp s1992-06-01 - 1995-05-22
Janson, Carl Lennart rsupp 1992-06-01 - 1995-05-22
Warholm, Robert rsupp fp1992-06-01 - 1995-05-22
√Öhsberg, Alf rev s1992-06-01 - 1995-05-22
Alström, Per-Olov led c1992-06-01 - 1995-05-22
Wahl, Willy led s1992-06-01 - 1995-05-22
 
Aktiva förtroendevalda
Riste, Tomas supp s1992-06-01 - 1995-05-22
Alvers, Harald ordf m1992-06-01 - 1995-05-22
Lindblom, Henrik led fp1992-06-01 - 1995-05-22

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)