Historik - Kommunstyelsens personalutskott 1992-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Alf v ordf s 1992-01-01 - 1994-10-31
Engstrand, Gunnar tjm 1991-11-01 - 1994-10-31
Gerard, Ulf ordf kds 1991-11-01 - 1994-10-31
Sköld, Tomas led fp 1991-11-01 - 1994-10-31
Gauffin, Birgitta led s 1992-01-01 - 1994-10-31
Blomberg, Sten ers c 1991-11-01 - 1994-10-31
Gidlund, Lennart ers c 1991-11-01 - 1994-10-31
Warholm, Robert ers fp 1991-11-01 - 1994-10-31
Hellskär, Bengt ers kds 1991-11-01 - 1994-10-31
Fransson, Kristina ers m 1991-11-01 - 1994-10-31
Andersson, Ann-Cathrine ers s 1992-01-01 - 1994-10-31
Jernstedt, Rolf ers s 1992-01-01 - 1994-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica led m 1991-11-01 - 1994-10-31
Lindblom, Henrik ers fp 1991-11-01 - 1994-10-31
Dahlby, Ulf ers m 1991-11-01 - 1994-10-31
Nisser, Per-Samuel ers m 1991-11-01 - 1994-10-31
Holm, Håkan ers s 1992-01-01 - 1994-10-31
Igelström, Hans ers s 1992-01-01 - 1994-10-31
Jansson, Lennart ers s 1992-01-01 - 1993-03-31
Samuelsson, Birgitta ers s 1992-01-01 - 1994-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)