Historik - Sociala distriktsnämnden 4 1989-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Erlandsson, Christa v ordf m1989-01-01 - 1991-12-31
Jansson, Eva supp fp1989-01-01 - 1990-09-20
Eriksson, Lennart supp m1989-01-01 - 1991-12-31
Ă–ijen, Brittkarin supp m1989-01-01 - 1991-12-31
Benson, Aino supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Dali, Albertina supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Eduard, Karin supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Warrol, Barbro led c1989-01-01 - 1991-12-31
Larsson, Jan led s1989-01-01 - 1991-12-31
Moen, Liv led s1989-01-01 - 1991-12-31
Thunér, Mats led s1989-01-01 - 1991-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Thyberg, Inga-Maj supp s1989-01-01 - 1991-06-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)