Historik - Sociala distriktsn√§mnden 1 1989-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Kjell v ordf c1989-01-01 - 1991-12-31
Andersson, Bertil supp fp1989-01-01 - 1991-12-31
Hansson, Gunnel supp m1989-01-01 - 1990-04-19
Runinge, Inger supp m1989-01-01 - 1991-01-21
Holmström, Torbjörn supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Larsson, Holger supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Norling, Maj-Britt supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Belin Johnsson, Lena ordf s1989-01-01 - 1991-12-31
Ericsson, Stig led fp1989-01-01 - 1991-12-31
Lindau, Klaes led m1989-01-01 - 1991-12-31
Bengtsson Gustafsson, Astrid led s1989-01-01 - 1991-12-31
Melin, Lennart led s1989-01-01 - 1989-11-16
Nylöw, Mats led s1989-01-01 - 1991-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
W Forsberg, Marianne supp s1989-01-01 - 1989-11-16

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)