Historik - Budgetberedningen 1989-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bjureld, Sven supp c1989-01-01 - 1989-12-21
Brunström, Ola supp mp1989-01-01 - 1991-12-31
Erixon, Birger supp s1989-01-01 - 1991-12-31
Höglund, Alf ordf s1989-01-01 - 1991-06-16
Blomberg, Sten led c1989-01-01 - 1991-12-31
Rosén, Bernt led fp1989-01-01 - 1991-12-31
Gauffin, Birgitta led s1989-01-01 - 1991-12-31
Johansson, Alf led s1989-01-01 - 1991-06-16
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m1989-01-01 - 1991-12-31
Lindblom, Henrik supp fp1989-01-01 - 1991-12-31
Jansson, Lennart supp s1989-01-01 - 1991-06-16
Igelström, Hans led s1989-01-01 - 1991-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)