Historik - Tekniska n√§mnden 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Alf v ordf s1986-01-01 - 1988-12-31
Larsson, Kjell-√Öke supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Tågmark, Märta supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Nordmark, √Öke supp fp1986-01-01 - 1988-12-31
Scheffer, Helena supp m1986-01-01 - 1988-06-16
Wigler, Rolf supp m1986-01-01 - 1988-05-19
Lenz, Jörgen supp mp1986-01-01 - 1988-12-31
Andersson, Sven-Eric supp s1986-01-01 - 1986-06-18
Björcke, Verna supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Norberg, Bertil supp s1986-01-01 - 1986-03-20
Söderberg, Kjell supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Nordstrand, Bengt supp vpk1986-01-01 - 1988-12-31
Bjureld, Sven ordf c1986-01-01 - 1988-12-31
Persson, Ingemar led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Nilsson, Arvid led m1986-01-01 - 1988-12-31
Sundelin, Ulrika led m1986-01-01 - 1988-12-31
Staaff, Rune led s1986-01-01 - 1988-12-31
Sundin, Göran led s1986-01-01 - 1986-02-20
Svenneling, Barbro led s1986-01-01 - 1988-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Dahlby, Ulf led m1986-01-01 - 1988-12-31
Rohdin, Stig led s1986-01-01 - 1988-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)