Historik - Skolstyrelsen 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sollerhed, Ulla supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Gustafsson, √Öse supp fp1986-01-01 - 1988-12-31
Elofson, Björn supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Gidlöv, Leif supp m1986-01-01 - 1986-06-18
√Ėsterdahl, Lars supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Brodow, Ulla supp mp1986-01-01 - 1988-12-31
Olsson, Lillemor supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Wallin, Anna-Lena supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Wiik, Susanne supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Fahlström, Karin supp vpk1986-01-01 - 1988-12-31
Falck, Elving led c1986-01-01 - 1988-12-31
Almgren, Lennart led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Schill, Kenny led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Fransson, Kristina led m1986-01-01 - 1988-12-31
Bergsten, Hans led s1986-01-01 - 1988-12-31
Johansson, Jan led s1986-01-01 - 1987-01-15
Kjellström, Marianne led s1986-01-01 - 1988-12-31
Strömdal, Karl-Erik led s1986-01-01 - 1988-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s1986-01-01 - 1988-12-31
Holm, Bengt supp s1986-01-01 - 1987-02-19
Nilsson, Göran led m1986-01-01 - 1988-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)